Omnos

3. května 2016 v 1:18 | znavená.Když se narodíme, máme dva poháry. Jeden je naplněn neznámým množstvím štěstí a ten druhý, prázdný, je na zkušenosti. Postupem let uždibujeme z poháru štěstí a plníme tím pohár zkušenosti. Jednoho dne štěstí dojde a přijde událost, okamžik, který obrátí život naruby a musí se začít znova od nuly. Tentokrát je ale naplněn pohár zkušenostmi, které můžeme proměnit ve štěstí.Video z výletu na Prýgl :)


Rozešli jsme se s přítelem, moje zdraví je na tom dost blbě, ve škole se blíží závěrečky a já neumím vůbec nic, jsem ve finanční krizi ale přesto se mám skvěle, protože mám kolem sebe tu svojí, druhou, nejlepší rodinu a tou je ta motorkářska. Motorky miluju půlku svýho života, vždy to byl můj sen, ale nikdy jsem nevěřila tomu, že to může být tak silný. To pouto mezi náma všema, mezi lidma, který denně vídám, s kterýma jezdím, s kterýma trávím svůj volný čas, s kterýma se dokážu odvázat a vydat se tam, kam bych sama nikdy nešla. Nikdo z nich sem nechodí, ale stejně vám musím poděkovat za to, že tu jste. Vážně nevím co bych bez vás dělala. Díky, díky, díky, díky.

To nejdůležitější, co teď v životě mám, je právě motorky a psi. Nic mi neudělá líp, jak psychicky tak fyzicky, než když si nasadím sluchátka, projedu si pár zatáček, poklábosím s někým stejně naladěným a jedu tam, kam chci. Ta svoboda. Nezávislost. V tu chvíli absolutní prázdno v hlavě. Za tyhle pocity bych byla schopná zabíjet. Je jasný, že to občas na člověka dolehne. Když sedí doma sám, tupě zírá do zdi a přemýšlí nad životem. Proč zrovna on, proč se to nestalo někomu jinýmu, proč musí řešit tohle, proč tamto, proč je to tak, jak to je, proč to nemůže být jinak, a kdyby to, kdyby tamto.. Mám takových chvilek vážně hodně a vždycky mám pocit, že mě sežerou. Ale svět patří těm, co se neposerou :) Článek absolutně o ničem, ale potřebovala jsem ze sebe vyplavit ty poslední pocity co v sobě mám. Mějte se krásně a skládejte básně :) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

baf

LEK

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 3. května 2016 v 11:25 | Reagovat

Už jsem tě tu krásko dlouho neviděl. Ta motorka ti sluší. :)

2 Michaela Michaela | Web | 3. května 2016 v 15:01 | Reagovat

Tak to jsme na tom stejně :D Taky jsem byla v práci a taky jsem uschla :D :D
Tyjo, ale naprosto vůbec nechápu, jak vy dva jste se mohli rozejít!! Vypadali jste tak dokonale. :( Mrzí mě to!! Ale jak říkáš, svět patří těm, co se neposerou! :)
Fotky nádherné! Ale nejvíc ta druhá pod druhým videem, jak koukáš zblízka na motorku! A pak vlastně ještě víc ty poslední tři!! Ty na motorce bez helmy jsou dokonalé!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama