Dreams come true

19. srpna 2015 v 1:27 | znavená. |  Deníček

pořád a pořád a pořád

Čauky mňauky :) Zdravím po delší době a rovnou vám přináším pár novinek :DOd 31.7. do 3.8. jsem byla na intenzivním tréninku agility s Minnie. Měla jsem v plánu tam jet s Teemem, kvůli němu jsem se tam taky přihlásila, protože jsem s ním chtěla pár věci řešít, ale bohužel se mi dva dny (!!) předtím zranil, hodně kulhal a nepřipadalo v úvahu, že by běhal agility, tak aby mi nepropadly peníze a já si udělala alespoň nějakou dovču tyhle prázdniny, tak jsem vzala Minnie, a udělala jsem moc dobře - holčička mě moc a moc překvapila, hlavně jak zrychlila, mám z ní velkou radost, bude z ní jednou velká šampionka :) Moc jsem si to tam s naší cvičákovou partou užila, nejlepší byly naše večerní rozhovory ve stanu o sexu s koněm, tygrem a ženské osmičce :D No a pak se mi stala taková nemilá věc, a to ta, že se mi rozbila nabíječka na mobil. A já, jelikož jsem člověk, kterýmu je mimo domov obrovský smutno (!), když není s nikým blízkým, a potřebovala jsem si psát hlavně s mamkou ohledně Teema, který mi neskutečně chyběl, tak byl průser. Přemýšlela jsem komu zavolat aby mi koupil nabíječku, že bych mu pak dala peníze. No jelikož jedinej člověk, o kterým vím, že mě nikdy nenechá ve štychu a znám na něj jako na jedinýho číslo je Michael, tak jsem zavolala mu. Pro ty co nečtou můj blog pravidelně, v té době jsme už cca asi 14 dní nebyly spolu, neviděli jsme se od té doby a pořád jsem nevěděla, jestli to dát ještě dohromady nebo to už nemá cenu. Nejdřív jsem mu napsala z kamarádčina telefonu smsku, na kterou mi neodpověděl, tak jsem mu o něco málo později zavolala a to se mi omluvil, že zrovna přemýšlel, jak to vyřešit aby mi jí mohl dovézt. No když jsem slyšela jeho hlas tak jsem se rozbrečela :D Rozloučili jsme se s tím, že se to pokusí nějak zařídit, a šla jsem s holkama na oběd do pizzerky.

Potom psal že teda dojede, že až bude v tom městě že mi zavolá a že ho budu navigovat. No po chvilce přijel, sám od sebe pizzerku našel. Snažila jsem se tvářit jakože se nic neděje, rozesmívat ho, vtipkovat na můj účet, prostě klasická Dominika :D Byl hrozně nervózní a bylo mi to hrozně líto.. No po chvilce jsem to nevydržela, obejmula jsem ho a dala jsem mu pusu na krk, drželi jsme se v náručí dobrých 10 minut, holky se mi později ve stanu přiznaly že se na nás oknem z pizzerky koukaly a brečely :D Pak jsme si dali pusu, odvezly holky na benzínku, pak zpátky na ranč, kde jsme šli s pejskama na procházku. Míša mě chytl kolem pasu a pak už jsme se celou dobu nepustili. Drželi jsme se za ruce, za břicho, za všechno :D Byla jsem s kamarádkou domluvená že se zeptá, jestli by mi její tatínek nemohl vyzvednout Teema u mě doma, protože to má víceméně po cestě, a dovézt mi ho aspoń na jeden den sem, protože mi vážně hrozně chyběl a chtěla jsem si s ním užít aspoň jeden den ve stanu :D No nakonec se to jejímu taťkovi nějak nelíbilo a odřekl to. Bylo mi z toho smutno ale chápala jsem to, a po chvilce Míša navrhl, že mi pro Teema zajede.. Tak jsem nadšeně souhlasila a nakonec jela pro Timečka ještě s tím :) No na to že měl být Teemo v klidu tak začal skákat 6 metrů vysoko když Míše viděl, oba byli tak hrozně rádi, že se po dlouhé době vidí, bylo to fakt krásný.. V tu chvíli jsem bohu děkovala za to, že se mi rozbila nabíječka, protože takhle to dopadnout vůbec nemuselo..No a od té doby jsme s přítelem zase spolu a je to moc krásný, vážně. Jsem zamilovaná víc než na začátku a doufám, že mi to tak vydrží. Že to bude zase všechno dobrý. I když na povrch vyplavují zase ty "jeho" věci, který jsme v minulosti řešili a řešíme momentálně stále a neskutečně mě rozčilují, nemůžu přece zahodit tak krásnej vztah kvůli žárlivostí a pár hádkám. Věřím že se to zlepší a i když byla ve finále chyba ve mně, přítel si to SNAD taky uvědomí, že to co on dělá není úplně nejlepší na udržení si mě, a snad to poběží všechno jako po másle

11058617 870282409729156 761672279065682241 n

Výlet do Rudice. Celý den bylo hrozné teplo, tak jsme se rozhodli se jít vykoupat, no problém byl v tom, že jsme prospali celý odpoledne a když jsme v 6 vyjeli, byla už zima a my se smočili maximálně po kotníky :D

No a ta NEJVĚTŠÍ A NEJLEPŠÍ novinka je ta, že si mo konečně splnil můj celoživotní sen a já jsem hrdým majitelem motorky, konkrétně Yamahy MT - 03 a v životě, v životě jsem nebyla šťastnějším člověkem než teď. Pořád tomu vážně nemůžu uvěřit, že já, chudej student, dokázal na motorku našetřit 90 tisíc a teď jí opravdu má. Ty každodenní 17tky v práci za to vážně stáli a přála bych všem zažít tenhle pocit. Kurevsky nádhernej.

Mtéčko

Najeto 9 tisíc, ručně šité sedlo.. Kočička co moc ráda vytahuje drápky :) Je to jednoválec, tudíž je s tím hrozná sranda, nejlíp se cítí ve městě a v zatáčkách - drží jako přibitá a ovládá se skoro sama. Hodňoučká motorka co odpouští pár začátečnických chyb, přece jenom jsem rok na motorce neseděla a předtím jsem sedlala 125. Tohle už je trošku jiná a lepší liga. Vím že je to trošku zbytečný to sem psát, ale vážně bych tímhle chtěla poděkovat mýmu tatínkovi, který semnou objížděl a hledal motorky. No nakonec vyhrála tahle kráska, protože to byla láska na první pohled/jízdu. Největší haluzí je to, že kontakt na týpka, co berušku prodával, a od koho jsem si jí teda koupila, tak mi dal komisař, se kterým jsem dělala minulý úterý závěrečky :D Jen tak bajvoko se semnou bavil, co bych si chtěla kupovat za motorku.. Tak jsem se zmínila že pokukuju po trojkovým mtéčku a on že má kamaráda, co jí právě prodává.. Tak mi dal číslo, já jsem si tam zasvolala a za týden si pro ní jela :D

Botičky

Dneska zamnou ještě do práce přijel chlaíp, od kterýho jsem si měla kupovat kombinézu. Bohužel mi byla hrozně velká (měl jí po bývalé slečně, ale asi to byl slon, vešla bych se do toho ještě třikrát :D), ale boty mi celkem padly, protože za tu cenu, to je vážně za hubičku. Jsem z nich nadšená a už mi chybí jen ta kombinéza abych byla kompletní :D Sice teď budu asi rok na suchým chlebu, a to nemluvím o tom že si musím koupit nový pneu, blinkry, zrcátka, přepis, pojistku a další takový blbosti, takže jsem zvědavá, kde na to ještě vezmu :D Protože šéf mi na brigádě nechce vyplatit peníze, myslí si že tam jedna barmanka s jejím přítelem který dělá zase barmana na stánku vedle kradou alkohol a různý věci, a jelikož prý neví, kdo do toho všeho je zapletenej, tak zatím nevyplatí nikoho, dokud se na to nepřijde. Stejně mi řekl, že mi peníze dá až na konci sezóny, což je poslední týden v září. Takže do té doby budu muset asi krást :D Stále chodím do práce každý den, už tam mám od začátku srpna nějakých 18 tisíc, tak doufám že nebude dělat mrtvýho brouka.. No jsem ještě zvědavá, jak to všechno dopadne :D Všechno si fotí, ledničky, má nahraný nějaký rozhovory, takže nám po baru asi nasázel štěnice.. :D :D No já jsem z toho dost v šoku :D

19304409bku696wzywc7qt
to je prdelka <3

Jsem hrozně ráda, že jsem odešla z kuchyně zase za barem. Ta kuchyň už mi vážně lezla na nervy a jsem ráda, že si od ní odpočinu :D Nehledě na to, že budu mít i odpracovaných víc hodin. Sice se vůbec, ale vůbec nevyspím, denně spím asi 4 hodiny, ale Redbully mě zachraňují a zatím se necítím nijak unavená :D Sice se mi občas ozve crohn, ale že bych usínala, to nehrozí. Spíš jsem unavená teď v týdnu, kdy je málo lidí, nikdo nechodí a já se celý den nudím. Zítra otvírám bar až na jednu, tak aspoň přijdu o pár hodin nudění se :D Proto vůbec nestíhám psát na blog, jsem pořád v práci.. Teď se jdu něčím dobrým nacpat, šla jsem z práce už v jedenáct, tak jsem toho využila, odpočívám u seriálu a půjde hned spát a zase do práce :( Musím tyhle prázdniny všem vynahradit, hlavně přítelovi a pejskům, na který teď docela kašlu, protože není vůbec čas.. Ale když něco chci, tak si za tím jdu. Pak se sny plní.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

baf

LEK

Komentáře

1 Mariiis_N Mariiis_N | Web | 20. srpna 2015 v 21:46 | Reagovat

Miluju tu písničku, je nejlepší :3

2 Lů | Web | 21. srpna 2015 v 21:16 | Reagovat

Je super, že jsi jela na ten trénink agility a že jsi tam měla skvělou partu lidí kolem sebe. :) Věřím, že sis to užila. Ale chápu i to s tím stýskáním… já to tak taky mívám... a bez mobilu bych byla asi stejně v pr.... jako ty.

To s tím přítelem se tak krásně čte! Jsem hrozně ráda, že se ti to s tou nabíječkou stalo (všechno zlý je pro něco dobrý).. už jsem ti to asi psala, ale jste krásný pár. :) Tak hlavně přeju, aby to dál klapalo! :)

Tu vlastní motorku ti moc přeju! Ještě navíc, když pro to takhle dřeš v práci. :) Já motorku taky chtěla, ale nezvládla bych to našetřit. :D Máš můj obdiv, vážně! :) Já si ještě nezvládla ušetřit na nic z těch dražších věcí, které si přeju.

"ale asi to byl slon" :D :D Tvl. :D :D

Kombinézu ať se ti podaří sehnat, taky bych potřebovala.. jezdím s přítelem na motorce a jeden nikdy neví...

A taky obdivuju všechny lidi, kteří pracují za barem, já to tam nesnášela. :D Ale já jsem srab a tak, no. :D Ať ti to tam rychle utíká. :)

Ta poslední věta, hodně pravdivá. :)

3 Rezzy Rezzy | Web | 23. srpna 2015 v 10:20 | Reagovat

Jéé, ty děláš agility, to je hezké :) Já jsem byla s mým pejskem na kurzu pro začátečníky a docela nás to bavilo, tak přemýšlím, že se tam přihlásím znovu. A na fotkách ti to hrozně sluší! Motorka je parádní :) Jsi fakt dobrá, že sis na ni našetřila. My máme u dědečka dva staré pionýry a čezetu, ale jezdíme s tím jenom po lese :D Hlavně teda brácha, ten je úplně zamilovaný do té čezety, koupil ji nedávno od kamaráda...

4 Sarushef Sarushef | Web | 28. srpna 2015 v 12:41 | Reagovat

Já tak hrozně obdivuju lidi, co dokážou dělat sedmnáctky a spokojí se s pár hodinama spánku, to je prostě něco absolutně nepochopitelnýho  pro mě, seš dobrá, já bych se složila po prvním dni, tu motorku ti přeju, hrozně :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama