Květen 2015

R.I.P.

21. května 2015 v 15:03 | znavená.
Kolik ještě věcí, chtěl by si říct,
teď mu už neřekneš vůbec nic.
Co pro tebe znamenal, to zjistil jsi až teď,
dokud tady s náma byl, nestačil ses zamyslet.

Již více nespatříš jeho tvář,
více už nespatříš ten jeho hlas.
Je těžké se smířit se s tím, že už tady nebude,
společné plány a společné cíle,
všemu je konec, už nevrátíš ty chvíle.
On v tvých myšlenkách, dál přežívá,
tak ve vašich snech pokračuj dál.

Všechna křivá slova už nevrátíš zpět,
že jsi to tak nemyslel, to jsi měl vědět hned.
Buď rád, že tady jsi a pochopit se snaž,
přítel není samozřejmost a tak si ho važ.

-----------------------------------------------------------Pořád doufám že je to jen hodně špatnej vtip, Ládíku......

Uncover

19. května 2015 v 16:39 | znavená. |  Deníček

People equals shit

14. května 2015 v 21:03 | znavená.

Já jsem tak nasraná na celý svět, na dementní lidi, na kterých nemám ani slov, stejně by se zbytečně plýtvali, na to si je moc vážím. Nechte mi tu přítele, mamku, taťku, zmrda, zvířata a zbytek smažte. Dík. A ten blog mi tu taky můžete nechat, je dobrej na ventilaci myšlenek, když mi přeteče poslední kapka nervů, co jsem si schovávala na příležitost, jako byla ta dnešní. KURVAAA.

WHAT'S ON MY IPHONE

5. května 2015 v 23:54 | znavená. |  Nej z nej

Zdravím u dalšího článku! :) Tentokrát na téma co naleznete v mém iphonu. Tohle téma se na internetu hodně rozběhlo a jelikož mě to hrozně baví, číst nebo se na to koukat na youtube, tak snad vy nebudete vyjímka. Doufám že vám článek taky i něco málo dá, třeba naleznete nové oblíbené hry nebo aplikace.. Většina z nich je i na jiné operační systémy, windows nevyjímaje.Na první stránce mám věci od základu jakou jsou zprávy, kalendář, fotoaparát..
Co je navíc, tak Messenger - věc všem snad známa, stejně jako Shazam - aplikace na hledání hudby, no a instapicframes je taky snad jasné - aplikace na vytváření koláží na instagram.Na druhé stránce mám opět věci od základu, složku Hry, kterou předstávím o řádek níž a pak aplikaci na stránku Ask.fm, kterou všichni jistě znáte, aplikace od idos.cz na jízdní řády, která taky nemůže chybět, protože pořád všude cestuji, aplikace Můj T-mobile, kde se mi zobrazuje vyúčtování, volná data na internetu apod. Po stopě je aplikace pro pejskaře, zaznamenává vám tam procházky - jejich délku a čas, za který jste jí zvládli ujít. V neposlední řadě Youtube, na přehrávání videií (nespolkne to tolik dat, je to rychlejší, přehlednější..) a taky Guitar Tuna - což je ladička na kytaru.. Víceméně :D Zní tam jen tóny jednotlivých strun a podle toho si ladím kytaru.

Pak složku Fotografování, kde mám programy na úpravu fotek - Snapseed, Photo Ps a NoCrop. Ty slouží víceméně na přidávání efektů, jednoduchý ořezů, otáčení a NoCrop mám aplikaci výhradně na instagram - můžete nahrávat fotky v originální velikosti, v jaké byly nafoceny. To využívám hlavně u fotek focených na výšku :-) Cat bomb, OK JUX - Aplikace na úpravu fotek snad všem známá - prostě si na svůj nebo jakýkoliv obličej přiděláte obličej kočky, nebo nějaké jiné věci..