Únor 2015

holidays, sooo beautiful.

28. února 2015 v 9:58 | znavená.


Zdravíčko :) Mám chuť napsat nějaký článek, ale moc se toho v poslední době nedělo :D Končí mi tenhle týden jarní prázdniny (fňuk), tak mě je aspoň napadalo trošku shrnout :) Minulý pátek zamnou dojela fotografka, s kterou jsme fotili v šatech v zasněženém lese. Chudince jí ujel autobus, takže měla to cestování ke mě trošku adrenalinovější, ale zvládla to :D Mě už bylo po hodinovém focení z té zimy na zvracení, není to moc příjemnýho, běhat v silonkách a šatech po sněhu, k tomu ještě krotit dva psy, které jsem měla s sebou, a snažit se tvářit přirozeně. Ale nakonec jsme to zvládli, na zbytek foteček zatím ještě čekám, a ta teplá vana byla pak jako ten nejkrásnější orgasmus :D

Monsoon

17. února 2015 v 21:44 | znavená. |  Fotografie
Rozhodla jsem se přidávat i fotky z jednotlivých focení, které víceméně nikde nemám, svým způsobem se nikam veřejně nehodí, co se týče facebooku a podobně, tak se s něma "pochlubím" aspoň tady a budu doufat, že to nikoho nepohorší :D Fotky nejsou nijak upravované.
(c) Tadeáš Neužil


Hugo Stiglitz.

16. února 2015 v 23:27 | znavená. |  Deníček


V pátek zamnou přijel přítel, dovezl i strojek, co mu přišel, udělal mi dvě tetování, zdlábli jsme dortík co jsem mu upekla (a vychvaloval si ho <3) a jeli jsme na koncert Pauliho Garanda. Vyjeli jsme něco málo po deváté abysme ještě stihli levnější vstup, ale záhy jsme toho litovali, když jsme tam čekali tři hodiny.. :D Ale bylo to suprový, Paulie je vážně velkej sympaták a při Manifestu jsem se musela joo držet, aby mi neukápla slzička.. :D Přítelovi se zase líbili Kennyho sóla na saxofon :) Hned jak koncert skončil, což bylo kolem druhé hodiny, tak jsme jeli do Znojma.. :D

Na Valentýna jsem dostala naprosto dokonalý dárky.. Nádhernou kytici růží, veganskou kuchařku, vyrobil mi překážky na agility, který jsem si tak dlouho přála.. no klesla mi čelist.

Svatý Valentýn

12. února 2015 v 23:59 | znavená.
Osobně můžu k Valentýnu říct, že tenhle svátek ráda slavím, jasně, pro někoho je zbytečný, a argumentuje tím, že dárky si přece může dávat kdykoliv, né jeden den v roce na svátek.. jasně, ale proč si nedat zrovna i v tenhle den, ještě když k tomu máte "větší důvod" a můžete dárečky očekávat a podvědomě se těšit na kytičku nebo čokošku? :D Chtěla jsem vás inspirovat k nějakým dárkům, co jsem letos zvolila já, jelikož můj přítel miluje každou DIY věc, tak jsem ho nezklamala a udělala mu dárečky podle jeho představ. Minule jsem jen tak nadhodila, jestli by nechtěl udělat náramek, na to mi nadšeně souhlasil, že chce nějaký s mým jménem, tak jsem se inspirovala, a udělala dva zaláskovaný.. On má modré s černou, a já si udělám v týdnu úplně ty stejné ale v kombinaci s černou a s růžovou :) Budeme sehraný hrdličky :D
Deep in love.

9. února 2015 v 10:24 | znavená. |  Deníček

(Zapomenutá fotka od Dana.. ani nevím jestli se mi líbí, ale černobílý fotky prostě můžu a k tématu se hodí. Tak.)

Já ho prostě miluju. Miluju, jak ráno časně vstává a dělá mi snídaně do postele - palačinky. Miluju ale i to, kdy ho tahám z postele a dělám mu snídani já - kafe, protože ráno nesnídá. Miluju, jak miluje moje psy, a oni tak strašně milují ho. Miluju, jak brble, když se jednou za víkend podívám na facebook, přitom on občas hledá něco půl dne na netu. Miluju, jak spolu hrajeme crossy road a můžeme se z toho posrat smíchy, protože oboum nám je psychicky pořád 10. Miluju ho, jak mě ve všem podporuje, i kdyby to bylo to největší hovno. Miluju, jak mě nenechá se dívat večer na film, protože zrovna teď musí plánovat naší budoucnost. Miluju, jak na mě bere ohled, a místo toho, aby si udělal on sám radost, a něco si koupil, radši šetří pro mě. Miluju, jak občas, když se loučíme, a máme před sebou těch dalších debilních pět dní bez sebe, plačeme. Fakt, oba, i on, skoro 23letý kluk s vzhledem toho největšího drsňáka a rebela, tak mi plače na rameno, jak beze mě těch pět dní prostě nezvládá.

Pak si uvědomujete, že všechno jde stranou. Všechny problémy, hádky v rodině (rodinu mám skvělou, ale od doby co se k nám nastěhovala sestra, to moc nedávám), dokonce i nemoci, na nic nemyslíte, když jste s člověkem, kterého opravdu milujete, máte v něm anděla, co vás spasil, můžete se na něj spolehnout a dokonale důvěřovat. Víc, než své vlastní rodině a všem kamarádům dohromady. Všichni bývalí, co vás občas stalkujou, a i po těch letech mají důvod vás ve své hlavě řešit a narušovat vám život. Viz. článek o tom posraným dopise. Ten jsem vyhodila a spadl ze mě obrovskej balvan. Né kámen, ale balvan. Mám čistý svědomí a krásnej pocit, že jsem to teď prostě zvládla. Vyhrála jsem nad tím/ním, co mě dva roky ovládalo. Už na něj nemyslím skoro každý den, už na něj myslím jen v souvislosti, jak je v mých očích trapnej a chudej. A taky na to, jak jsem ráda, že mu to karma vrátila (a proto mi ten dopis napsal). A taky že doufám, že mu je po mě smutno, a kouká se na to, jak krásně mi teď je, jak jsem spokojená, a jak nejlepšího přítele mám, a jak jsem šťastná, jak jsem s ním/nikým v životě nebyla, a snad ani být nemůžu. Láska je nádherná. A já jsem ráda, že jí konečně můžu prožívat naplno.

Ty můj milovanej Michaeli, prostě jsi mě zachránil.
Miluju tě <3

5. února 2015 v 22:01 | znavená. |  Deníček


Čaukokakauko:)

V poslední době se peru se svým zdravotním stavem a mám z toho dost stresu, ovlivňuje to nejen mě a moje plány, ale i to docela narušuje náš vztah s přítelem, což mě fakt mrzí, ale bohužel, tělu neporučíte (ve značné míře). Včera jsem šla předběžně na odběry krve tak jsem zvědavá, co mi přijde za výsledky. Jinak chodím pravidelně co dva měsíce, a vždy bez problému, teď jsem měla jít na konci února, ale jelikož se to začalo jaksi komplikovat, šla jsem dřív. Mám z toho docela strach a dost mě to jebe. Ale snažím se nějak zabavit, abych to nemyslela, peču muffiny :D na zítřejší společenskou večeři, kam jdu sama :( Na první jsem byla s kamarádkou, na druhé s přítelem, a teď má přítel odpolední takže dojede až v jednu ráno a kamarádka nemá čas. Ale možná se uvidíme po dlouhé době s mým nejlepším kamarádem, tak se těším. Ještě mi má dávat vánoční dárky :D (Já jakožto ta lepší kamarádka pro něj mám už od Vánoc, mu došli až v lednu.)