Leden 2015

Měsíc leden

29. ledna 2015 v 13:34 | znavená.
Tak moc chci o něčem psát a vlastně vůbec nevím o čem.. že vám sem dám takový shrnutí měsíce leden, a to fotky, které jsem fotila (dnes :D), a knížky, které jsem za leden přečetla (ale neslibuju, že si vzpomenu na všechny :D).

Začnu fotkama těch mých ratolestí

Aktuální hudební objevy

22. ledna 2015 v 20:32 | znavená. |  Nej z nej
AWOLNATION

Ty určitě všichni znáte, protože kdo by od nich neznal písničku Sail :D Ale já od té doby, co mám spotify, jsem si na ně tak nějak vzpomněla, a rozhodla jsem se projít jim další písničky.. no a byla to láska na první pohled <3 :D (stejně jako spotify, díky bohu za něj!) .. Jejich hudbu často dávám do svých videií, kam se skvěle hodí, a já jsem z nich nadšená :D Jako ukázku od nich vám sem dám Kill your heroes, která je nejen skvělá po hudební stránce, ale i té vizuální :-) Po tomhle si je prostě musíte zamilovat!


The Heart Wants What It Wants

19. ledna 2015 v 17:01 | znavená.

But then you made me feel crazy

You made me feel like it's my fault
I was in pain

There's a million reasons why i should give you up
But the heart wants what it wants

Moc dobře víš, že mě máš jako loutku, a jen mi taháš za šňůrky. Lepší příležitost, než můj krásnej vztah, sis vybrat nemohl. Tak ti děkuju za další měsíce posranýho života, kdy se v tom topím znovu, a tvůj dopis s ovoněnými listy, na který jsi použil voňavku, co jsem milovala a každou noc si jí stříkala na plyšovýho mědvěda od tebe, abych tě měla pořád "u sebe", a teď mi provoněla celý byt, si strč do prdele. IDIOTE. ZASRANEJ DEBILNÍ KRETÉNE.

:-(
Clarity

5. ledna 2015 v 15:34 | znavená. |  Fotografie
V pátek jsem přijmula nabídku fotografa na další focení a vrhla jsem se do toho s mojí nejlepší kamarádkou.. jak to dopadlo, můžete posoudit sami :D Doufám že fotky nebudou nikoho pohoršovat :D Focení to bylo dost náročný, čtyřhodinový, ale zábava byla při něm velká.. dva dny po tom jsem se cítila, jak při dvouhodinovým leg day :D

Kdybyste mi napsali, která se vám líbí nejvíc budu vám moc vděčná :)