Over and over again and again.

26. června 2014 v 11:07 | zvrácená. |  Fotografie
Tak po několika měsících jsem zpět, už ani nevím jak dlouho to bylo, ale jelikož mám teď času mnohem více než předtím, tak se vracím, abych ho nějak vyplnila, tím "staromódním" způsobem - blogem :D Má strašně moc novinek a nevím jakou začít, tak se to pokusím nějak zkrátit.. trochu jsem vyšla ze cviku, celkově tak doufám že s každým článkem to bude jen lepší a lepší :D


1. Rozešli jsme se s přítelem. Před nějakou dobou a já dostala strašnej strach, že se z toho strašně dlouho nedostanu. Nevěřila jsem, že bych se mohla zamilovat znovu, nevěřila jsem že někdy přestanu po nocích brečet a nevěřila jsem, že na něj někdy přestanu myslet jako na někoho, s kým jsem si představovala budoucnost a teď si bez něj neumím představit jedinej den. Ale světe div se. Začalo to tím, že mám prostě koleme sebe skvělý lidi. Hlavně teda jednoho, mýho nejlepšího kamaráda, kterej mě provázel den za dnem, brečela jsem mu na ramenu kdykoliv jsem potřebovala, vykrádala mu burákový máslo z ledničky kdykoliv jsem měla příležitost, přijel za mnou kdykoliv jsem potřebovala vypadnout ven... a tímhle mu chci strašně poděkovat za všechno, určitě o něm budete často slýchat, protože my jsme jako sourozenci, už bez sebe nedáme ani ránu :D Pokračovalo to tím, že jsem byla naštvaná, jak se pokaždé rozbrečím kdykoliv se podívám do postele nebo do ní lehávám - měla jsem tam velkýho plyšovýho medvěda od bývalího. Tak kamarád dojel, medvěda jsme vytáhli ven společně se zapalovačem, lakem na vlasy a teleskopickým obuškem.. a medvěd už není. Nevěřila jsem že by se mi tak mohlo ulevit, ale ulevilo. Asi jsem tohle prostě pořebovala.

(to je on

Druhá věc, která mi hodně pomohla, je ta, že se stýkám s jedním klukem, s kterým už delší dobu randím.. stýkáme se cca dva měsíce a všechno nasvědčuje tomu že by to mohlý být.. skvělý. Oba máme po rozchodu, oba se z toho "léčíme".. ale nejlepší na tom je, že se léčíme tím, že jsme spolu :) Už před nějakou dobou mi říkal, že by semnou chtěl být, ale to jsem ho zbrzdila protože jsem ještě nebyla "ready", ale teď mi přijde, že jsem, a v hlavě už mám jen ho, né bývalího, tak doufám že se to nějak vyvine dál. Ale už se seznámil s mojí mamkou, protože spolu trávíme skoro každý den, každej večer jezdíme na kafe a touláme se v okolí, tak mi bylo blbý ho mamce nepředstavit. I přes to jaký měla pochybnosti, tak mi přijde, že si rozumí, tak snad.. :)No.. a při jedné naší procházce jsme našli tohodle černýho, malýho špunta :) Chtěli jsme zastavit na našem oblíbeném místě, ale nakonec s náma chtěla závodit nějaká fabie, tak jsme se honili :D a dojeli na nějaký úplně neznámý místo, na takovou lesní cestičku, že si tam dá cigaretu. Rozcuchal mi vlasy, tak jsem vylezla abych si je upravila, a slyším kočičí pláč.. Tak zalezu do lesa a pod malýma smrkama jsem našla schoulený tohle. Nepochopím jaký jsou lidi ****, ale hlavní je, že mu je už dobře.. měl štěstí že takovou strašnou shodou náhod jsme ho našli :) Pročesávali jsme okolí jestli tam ještě není nějaká míca, lidé často vyhazujou celé vrhy, ale naštěstí jsme žádné další nenašly, tak snad.. Jmenuje se Smrček :D A je to strašná láska :) Nejradši by se pořád mazlil nebo dělal blbosti :DDneska jsem zůstala doma tak jsem si vzala do pokoje Teema (můj pes - o tom jsem vám taky ještě neřekla, ale jsme spolu už od ledna mám dojem :D) a seznamovala se Smrčkem.. tak Smrk se nejdřív bál, ale pak ležel Teemo na posteli a vrtěl ocasem jako vždycky, když na něj mluvím, tak ho Smrk chytal a už jsou celkem kamarádi (usuzuju z toho, že na něj malej neprská kdykoliv se na něj velkej podívá :D)Jo a taky, co asi ještě nevíte je to, že jsem se stala před půlrokem vegankou, je mi báječně, nádherně, krásně, užívám si každýho dne se svýma nejbližšíma, kam počítám samozřejmě i ty čtyřnohé miláčky, a v podstatě mi nic nechybí. Mám skvělou rodinu, úžasné přátelé a dokonalého přítele snad za nedlouho taky :) V pátek pořádáme grilovačku na moje narozeniny, kde budou všichni, pro které tu jsem, a kteří tu jsou pro mě. Strašně se těším :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

baf

LEK

Komentáře

1 Andy Andy | E-mail | Web | 26. června 2014 v 11:43 | Reagovat

Ježíš, taky ste se rozešli s přítelem jo? :/ jauvajss, stejnej problém, hlavně že seš z toho už venku :)))
jinak Smrček i tvůj pejsek jsou prostě nádherní <3

2 sarush ef sarush ef | Web | 27. června 2014 v 16:07 | Reagovat

Jupi! Jsem rada, ze jsi zpatky!

3 zelená zelená | Web | 13. srpna 2014 v 14:04 | Reagovat

welcome back:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama